סלי פיקניק

בפעם הבאה שבא לכם לצאת לפיקניק, משפחתי, רומנטי או עם חברים- כל מה שאתם צריכים זה לזרוק מפה משובצת לאוטו ולעבור במעדניה כדי לאסוף את ההנאה המושלמת שארזנו לכם…

מקומות מומלצים לפיקניק בסביבה

66666re1

מצפור הציפורים

נהנים לטייל, לפגוש ולהכיר ציפורים? המקום הזה הוא המקום המושלם לפיקניק שלכם. מצפור הציפורים או בשמו הרשמי יותר "מצפור ויקר". אחרי שאספתם את סל הפיקניק במעדניה, סעו אל המצפור שממנו תוכלו לתצפת על אלפי ציפורים נודדות בעונת הנדידה. המצפור, אשר בנוי על מרפסת גדולה ומקורה מעל מאגר משמר השרון, נמצא ליד מושב חניאל המצפור נגיש לכולם.

חוף צוקי ים פרחים

חוף צוקי ים

האמת, אנחנו מתלבטים אם לגלות לכם על המקום הסודי שלנו.... על הפינה המושלמת לפיקניק הרומנטי המושלם שלנו. על המקום המהמם לבלות בו את ארוחת הערב המשפחתית בימי הקיץ הארוכים. טוב, נו, נגלה לכם. אבל תעשו טובה ואל תספרו עליו לכל העולם  חוף צוקי ים. חוף מבודד ושקט מאוד. המקום האולטימטיבי לפיקניק. (שימו לב איפה אתם חונים)

mountain 4635428 640

בית הראשונים

שילוב בין היסטוריה, נוף, טיול, אווירה ואוכל טוב. איפה זה קורה? כמה דקות נסיעה מהמעדניה שלנו, בבית הראשונים בביתן אהרון. בית שמספר את סיפורו ההיסטורי המרתק של עמק חפר. סיפור על חלוציות, על מפקדי ההגנה ועל המחלקה הערבית של הפלמ"ח. זוהי בדיוק הנקודה בה תוכלו לפרוס את המחצלת שלכם על רכס הכורכר, כשכל העמק פרוש למרגלותיכם.

beach 84533 640

חוף בית ינאי

הנה לכם, לפחות חצי יום של בילוי ספונטני מושלם לכל המשפחה. צפונית למעדניה נמצא חוף מקסים, מוסדר ונקי של רשות הטבע והגנים. לאורך החוף ניתן ללכת במסלול קווי ומהנה ולפגוש את שפך נחל אלכסנדר. להיתקל בחוות קינון לצבי הים ובכיוון השני אפשר לעלות אל "מצפה ההעפלה". לתצפית סיפור מעניין שמומלץ לספר לילדים. ספרו להם על המעפילים ועל ספינות המעפילים.

water 1246643 640

נחל אלכסנדר

הגישה אליו נוחה מאוד, למשפחות עם ילדים, לעגלות ולכל מי שצריך נגישות. לאורך המסלול תפגשו צמחיית נחלים ופרחים עונתיים שיעשו לכם טוב על הנשמה. אבל עזבו אתכם מכל מה שמסביב, האטרקציה של המקום אלו הצבים הרכים שתוכלו לפגוש במים. במהלך המסלול תוכלו להגיע לאזור ההטלה של הצבים- אטרקציה בפני עצמה. נצלו את ההזדמנות להסביר לילדים על ההבדל בין לידה להטלה.

סל קניות
התחברות

עוד לא נרשמת?

מה בא לך למצוא היום? סנדוויץ ? אולי יין טוב?

הימים התארכו וגם שעות הפתיחה

בימים ראשון-חמישי
פתוחים עד השעה 19:00!

רוצים להזמין משלוח?
בדקו אם אנחנו מגיעים אליכם